Footy

16:30 footy FC Sion - Servette
18:30 footy Huachipato - La Serena
17:00 footy NK Radomlje - Olimpija Ljubljana
17:00 footy AFC Eskilstuna - Örgryte IS
18:30 footy Defensa y Justicia - Godoy Cruz
19:45 footy Bate Borisov - Dinamo Brest
18:00 footy Brøndby IF - Viborg FF
19:00 footy Roma - DVSC Debreceni
18:30 footy Patronato de Paraná - Sarmiento
16:30 footy FC Sion - Servette
19:00 footy Pumas UNAM - Club Atlas
20:00 footy Lokomotiv Plovdiv - Ludogorets Razgrad
18:55 footy Rijeka - Istra 1961
19:00 footy Marítimo Funchal - Boavista
19:00 footy Roma - DVSC Debreceni
19:00 footy Nacional Madeira - Estoril
17:00 footy Austria Klagenfurt - Wolfsberger AC
16:30 footy Grasshopper - Basel
17:30 footy Farul Constanta - Gaz Metan Mediaş
19:00 footy Pumas UNAM - Club Atlas
17:30 footy Hammarby IF - IFK Norrköping
17:00 footy NK Radomlje - Olimpija Ljubljana
20:00 footy Lokomotiv Plovdiv - Ludogorets Razgrad
19:45 footy Bate Borisov - Dinamo Brest
18:55 footy Rijeka - Istra 1961
18:30 footy Vilafranquense - Arouca
17:00 footy IFK Värnamo - Vasalunds IF
17:00 footy NK Radomlje - Olimpija Ljubljana
18:30 footy Huachipato - La Serena
16:30 footy Varzim - Rio Ave
17:30 footy Śląsk Wrocław - Warta Poznań
18:30 footy Huachipato - La Serena
16:30 footy Varzim - Rio Ave
18:00 footy Cusco FC - EM Deportivo Binacional
16:30 footy Ural - FC Krasnodar
20:00 footy Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
16:30 footy Grasshopper - Basel
18:30 footy Defensa y Justicia - Godoy Cruz
20:00 footy Lokomotiv Plovdiv - Ludogorets Razgrad
17:00 footy Austria Klagenfurt - Wolfsberger AC
19:00 footy FC Fastav Zlín - Slavia Praha
17:30 footy BK Häcken - IF Elfsborg
19:00 footy Roma - DVSC Debreceni
17:00 footy Ried - Austria Wien
18:00 footy Brøndby IF - Viborg FF
17:00 footy Austria Klagenfurt - Wolfsberger AC
17:00 footy IFK Värnamo - Vasalunds IF
17:30 footy Farul Constanta - Gaz Metan Mediaş
19:00 footy Marítimo Funchal - Boavista
19:00 footy Nacional Madeira - Estoril
18:00 footy Brøndby IF - Viborg FF
19:00 footy Leiknir Reykjavík - KA Akureyri
18:15 footy Hearts - Inverness CT
19:00 footy Sutjeska FK - FK Podgorica
18:30 footy Anderlecht - Union Saint-Gilloise
19:30 footy Maccabi Haifa - Maccabi Tel Aviv
17:30 footy Hammarby IF - IFK Norrköping
19:00 footy CSKA Moscow - Ufa
18:55 footy Rijeka - Istra 1961
16:30 footy Grasshopper - Basel
18:55 footy Rijeka - Istra 1961
18:00 footy Krylya Sovetov Samara - FC Akhmat Grozny
19:00 footy Marítimo Funchal - Boavista
19:00 footy Marítimo Funchal - Boavista
17:00 footy Ried - Austria Wien
17:00 footy IFK Värnamo - Vasalunds IF
17:00 footy IFK Värnamo - Vasalunds IF
17:00 footy Atalanta - Pergolettese
18:30 footy Patronato de Paraná - Sarmiento
17:30 footy Śląsk Wrocław - Warta Poznań
18:30 footy Defensa y Justicia - Godoy Cruz
19:00 footy Nacional Madeira - Estoril
17:30 footy Śląsk Wrocław - Warta Poznań
19:00 footy Nacional Madeira - Estoril
19:00 footy Leiknir Reykjavík - KA Akureyri
18:00 footy Brøndby IF - Viborg FF
19:00 footy CSKA Moscow - Ufa
20:00 footy Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
20:00 footy Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
17:00 footy Atalanta - Pergolettese
16:30 footy FC Sion - Servette
17:00 footy Austria Klagenfurt - Wolfsberger AC
18:00 footy Brøndby IF - Viborg FF
16:30 footy Varzim - Rio Ave
17:30 footy Farul Constanta - Gaz Metan Mediaş
18:30 footy Patronato de Paraná - Sarmiento
18:30 footy Anderlecht - Union Saint-Gilloise
17:00 footy AFC Eskilstuna - Örgryte IS
16:30 footy Ural - FC Krasnodar
17:45 footy CSKA 1948 Sofia - CSKA Sofia
18:30 footy Vilafranquense - Arouca
18:15 footy Hearts - Inverness CT
19:00 footy Marítimo Funchal - Boavista
17:00 footy AFC Eskilstuna - Örgryte IS
16:30 footy Varzim - Rio Ave
17:00 footy AFC Eskilstuna - Örgryte IS
17:00 footy IFK Värnamo - Vasalunds IF
18:55 footy Rijeka - Istra 1961
19:30 footy Maccabi Haifa - Maccabi Tel Aviv
17:30 footy Śląsk Wrocław - Warta Poznań
18:30 footy Vilafranquense - Arouca
18:00 footy Krylya Sovetov Samara - FC Akhmat Grozny
17:45 footy CSKA 1948 Sofia - CSKA Sofia
19:00 footy Nacional Madeira - Estoril
20:00 footy Lokomotiv Plovdiv - Ludogorets Razgrad
19:00 footy Nacional Madeira - Estoril
17:00 footy Smorgon - FC Isloch
19:00 footy Roma - DVSC Debreceni
19:00 footy FC Fastav Zlín - Slavia Praha
19:00 footy Leiknir Reykjavík - KA Akureyri
18:00 footy Cusco FC - EM Deportivo Binacional
18:30 footy Anderlecht - Union Saint-Gilloise
17:00 footy Ried - Austria Wien
17:45 footy CSKA 1948 Sofia - CSKA Sofia
17:30 footy BK Häcken - IF Elfsborg
17:30 footy Hammarby IF - IFK Norrköping
20:00 footy Lokomotiv Plovdiv - Ludogorets Razgrad
18:30 footy Vilafranquense - Arouca
16:30 footy Grasshopper - Basel
19:45 footy Bate Borisov - Dinamo Brest
20:00 footy Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
19:00 footy Marítimo Funchal - Boavista
19:00 footy Pumas UNAM - Club Atlas
19:00 footy ÍA Akranes - FH Hafnarfjarðar
18:00 footy Krylya Sovetov Samara - FC Akhmat Grozny
19:00 footy FC Fastav Zlín - Slavia Praha
18:00 footy Cusco FC - EM Deportivo Binacional
18:00 footy Krylya Sovetov Samara - FC Akhmat Grozny
19:00 footy Roma - DVSC Debreceni
16:30 footy Varzim - Rio Ave
17:30 footy BK Häcken - IF Elfsborg
17:00 footy NK Radomlje - Olimpija Ljubljana
18:00 footy Krylya Sovetov Samara - FC Akhmat Grozny
16:30 footy Ural - FC Krasnodar
17:00 footy Austria Klagenfurt - Wolfsberger AC
19:00 footy FC Fastav Zlín - Slavia Praha
17:30 footy Farul Constanta - Gaz Metan Mediaş
18:30 footy Huachipato - La Serena
17:00 footy Ried - Austria Wien
19:00 footy CSKA Moscow - Ufa
18:30 footy Defensa y Justicia - Godoy Cruz
18:30 footy Patronato de Paraná - Sarmiento
19:00 footy FC Fastav Zlín - Slavia Praha
17:30 footy Śląsk Wrocław - Warta Poznań
18:15 footy Hearts - Inverness CT
17:30 footy Hammarby IF - IFK Norrköping
16:30 footy Ural - FC Krasnodar
19:00 footy FC Fastav Zlín - Slavia Praha
19:00 footy CSKA Moscow - Ufa
20:00 footy Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
18:30 footy Anderlecht - Union Saint-Gilloise
19:45 footy Bate Borisov - Dinamo Brest
19:00 footy Pumas UNAM - Club Atlas
18:30 footy Anderlecht - Union Saint-Gilloise
17:30 footy BK Häcken - IF Elfsborg
19:00 footy ÍA Akranes - FH Hafnarfjarðar
17:30 footy BK Häcken - IF Elfsborg
18:00 footy Cusco FC - EM Deportivo Binacional
17:00 footy Ried - Austria Wien
19:00 footy Leiknir Reykjavík - KA Akureyri
20:00 footy Lokomotiv Plovdiv - Ludogorets Razgrad
17:45 footy CSKA 1948 Sofia - CSKA Sofia
17:30 footy Hammarby IF - IFK Norrköping
16:30 footy Ural - FC Krasnodar
19:00 footy ÍA Akranes - FH Hafnarfjarðar
16:30 footy FC Sion - Servette
19:45 footy Bate Borisov - Dinamo Brest
19:00 footy Sutjeska FK - FK Podgorica
19:00 footy Roma - DVSC Debreceni
19:00 footy Roma - DVSC Debreceni
19:00 footy CSKA Moscow - Ufa
17:00 footy AFC Eskilstuna - Örgryte IS
19:00 footy CSKA Moscow - Ufa
18:30 footy Defensa y Justicia - Godoy Cruz
18:15 footy Hearts - Inverness CT
19:00 footy ÍA Akranes - FH Hafnarfjarðar
18:30 footy Defensa y Justicia - Godoy Cruz
18:30 footy Anderlecht - Union Saint-Gilloise
16:30 footy Varzim - Rio Ave
18:30 footy Patronato de Paraná - Sarmiento
19:45 footy Bate Borisov - Dinamo Brest